www.radek-schwarz.com

Fotografování

Člověk má (někdy) úžasnou paměť. Ale jsou okamžiky, které i v té nejlepší paměti vyblednou - proto lidé fotí, aby si vyrobili "papírové vzpomínky". A samozřejmě je to prima koníček :-)

Fotím už celkem dlouho. Pokud si chcete prohlédnout některé mé fotky, tak na tomto odkazu REPRE je několik mých povedených (alespoň doufám) snímků. Snažím se tam postupně přidávat obrázky, které se mi zdají zajímavé, povedené, nebo prostě zveřejněníhodné. Chtěl bych si tím vytvořit něco jako fotografův photobook. Hodnocení již nechám na Vás.

Pokud by Vám to nestačilo, podívejte se na odkaz FOTO - tam se nachází téměř kompletní fotogalerie z několika posledních let.

Velice významnou roli hrála v mém (a myslím, že nejen v mém) životě lokalita Rýžovna - Seifen. Fotogalerii z dob, kdy jsme se tam více-méně aktivně angažovali, najdete na odkaze SEIFEN

Na následující stránce si můžete prohlédnout fototechniku, kterou mám momentálně k dispozici - FOTOTECHNIKA. Samozřejmě plánuji v budoucnu svou sbírku rozšířit, nicméně teď je pro mne důležitější spíše fotit než kupovat přístroje.

A samozřejmě nemohu zapomenout na fotogalerie, které doporučuji ke shlédnutí - mí přátelé, kamarádi a známí fotí samozřejmě lépe, častěji atd :-) Na některé stránky najdete přímé odkazy i na stránkách FOTO - pokud jsme například fotili na stejné akci.